Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

İşaret Dili Kursu Ağrı

İşaret Dili Kursu Ağrı'da yaşayanlar için çok kolay bir şekilde veriliyor. İşaret Dili Kursu Ağrı ilinde uzaktan eğitim ile veriliyor 0312 911 32 32 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
İşaret Dili Kursu Ağrı

3Bilgi Eğitim Kurumları kardeş kuruluşu olan Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi sayesinde Ağrı ilinde yaşıyor ve İşaret Dili Eğitimi almak istiyorsanız çok rahat bir şekilde eğitime başlayabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı Türk İşaret Dili müfredatı kapsamında yapılan eğitimleri internete bağlanabildiğiniz herhangi bir cihazdan alabiliyorsunuz. 

İşaret Dili Kursu Ağrı ilinde aldıktan sonra yeterli kursiyer sayısı oluştuğunda (30 kişi) kursiyerler Ağrı'da Milli Eğitim Bakanlığı sınavına katılarak sertifikasını alabiliyor. İşaret Dili Kursu 2 aşamadan oluşuyor. Birinci aşama 2 aylık 120 saatlik bir sertifika programından oluşuyor. Katılımcılar 2 aylık eğitimin ardından sınava giriyor. İkinci aşama eğitim ise İşaret Dili Tercümanlığı ve Öğreticiliği eğitimi oluyor. Bu eğitime katılmak için ise en az ön lisans mezunu olmak gerekiyor bunun yanında temel yani birinci aşama sertifikayı da almak gerekiyor.

Ağrı'da yaşıyor ve İşaret Dili Eğitimi almak istiyorsanız hemen 0312 911 32 32 numaralı Kariyer Vadisi Çözüm Merkezini arayabilirsiniz. Ardından 0541 911 32 32 numaralı WhatsApp hattına kimlik fotoğrafınızı, öğrenim durum belgesi fotoğrafınızı ve vesikalık bir fotoğrafınızı gönderdiğinizde resmi kaydınızı oluşturabilirsiniz. Uzaktan Eğitim ile şuan temel seviye eğitimi 550 TL'den Tercümanlık eğitimini ise 750 TL'den alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartına 9 taksit imkanından da yararlanabilirsiniz.

SON HABERLER