936 Saatlik Çocuk Gelişimi Kursu

Grup Saatleri ve Günleri

Grup Ders Günleri Ders Saatleri Kotenjan Tarih Ön Kayıt
1.Grup Hafta içi 5 Gün 09:00 - 18:00 0 Başladı Dolmustur.
2.Grup Salı - Perşembe 18:00 - 21:00 9 07.07.2015 Kayıt Ol
3.Grup Cumartesi- Pazar 12:00-15:00 8 11.07.2015 Kayıt Ol

KİMLER KATILABİLİR?

Herhangi bir kamu ya da özel teşşebbüste çalışıpta 936 saatlik MEB Onaylı sertifikaya ihtiyaç duyanlar, Çocuk Bakım Elemanı olarak çalışmak isteyenler, Eğitimlerimizden faydalanabilir.

Çocuk Bakım Elemanı Tanımı: Eğitim kurumlarında çocuğun günlük bakımını, beslenmesini, fiziksel güvenliğini sağlayan, çocuğun yaşına uygun basit etkinlik malzemelerini hazırlama işlemlerini;öğretmen, öğretmen yardımcısının gözetimi ve denetiminde yapma yeterliklerini kazandırmaya yönelik eğitim ve öğretim alan nitelikli kişidir.

ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİMİ İÇERİĞİ

Çocuk Gelişimi Eğitimi toplam 45 üniteden oluşmaktadır. Bunların içerisinde Birey Gelişimini tanımak, Anne Çocuk Sağlığı, Aile Planlaması, Besin gruplarına uygun menü hazırlamak, Oyun etkinlerini tanıtmak, Müzik Etkinliklerini tanıtmak, Drama çalışmalarını kavratmak gibi konu başlıkları yer almaktadır.

KURS BİTİMİNDE SİZE KATKISI

Mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazanan bireyler, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı altında çocuk bakım elemanı sertifika programından mezun olan öğrenciler, kazandıkları yeterlikler doğrultusunda eğitim sektöründe; öğretmen, öğretmen yardımcısının gözetimi ve denetiminde Erken Çocukluk Eğitim Kurumlarında, çalışabilirler
 

HEDİYE BİR KURS

Bu Eğitimi aldığınız takdirde Geleceğe Artı Gençlik Akademisi tarafından düzenlenen Sertifikalı eğitimlerden 1 (Bir) tanesine sadece 25.00 TL bedel ile katılabileceksiniz. Kayıt esnasında size verilecek hediye çeki ile kaydınızı yaptırabilirsiniz. Hediye Çekini görmek için tıklayınız
 

EĞİTİMİN TOPLAM SÜRESİ

Eğitimin toplam süresi 936 saattir. 1064 saatlik müfredat Milli Eğitim Bakanlığı tarafından revize edilerek 936 saat olarak tekrar güncellenmiştir. 
 

KURS SONUNDA ALACAĞINIZ SERTİFİKA

Kurs sonunda Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı 936 Saatlik Çocuk Gelişimi Sertifikası alacaksınız.
 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ödeme Şekli Tutar
Peşin Ödeme / Tek Çekim Sorunuz
Kredi Kartı ile Taksit / 3 Sorunuz
Senet ile Taksit / 4 Sorunuz
Senet İle Taksit / 5 Sorunuz