Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

Arapça Kursu Fiyatları Ankara

Arapça kursu fiyatları Ankara başlıklı bilgilendirme yazımızda genel olarak ücretler hakkında ve Arapça Kursu hakkında genel bilgileri sizler ile paylaşacağız.
Arapça Kursu Fiyatları Ankara

Bilindiği üzere Türkiye’de çok sayıda yabancı dil eğitimi veren kurslar mevcuttur ancak bunlardan sadece bazıları yeterli başarı oranını yakalayabilmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelen Arapça da kursiyer sayısını arttıran diller arasına girmiştir. Bunun en büyük sebebi içinde bulunduğumuz sosyal, kültürel ve politik değişimlerle ülkelerarası ilişkilerdir. Yaşadığımız coğrafyada çok sayıda Arapça konuşan insanın bulunması Arapça kursu Ankara şubemiz bünyesince ne kadar faydalı bir eğitim verdiğimizi bize hatırlatmaktadır. Kursumuz bünyesinde alfabeden temel dilbilgisi kurallarına, deyimlerden telaffuza kadar Arapça ile ilgili her türlü detay öğretilmektedir. İşinde uzman kalifiye eğitmen kadromuz sayesinde Arapçayı siz de hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz.

3Bilgi Eğitim Kurumları bünyesinde verilen Arağça Kursu 120 saatlik ücret 900 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyatın içine kitap ve CD ücreti de dahildir. Ayrıca kursiyerlere toplam bedel üzerinden taksitlendirme işlemi de yapılmaktadır.

İster ilahiyat fakültesinde okuyor olun, ister İmam Hatip öğrencisi olarak eğitim alın ya da Açık Öğretimde Arapçaya ihtiyaç duyun, Arapça kursu Ankara şubesi olarak sizlere bu konuda en kapsamlı eğitimi vermekteyiz. Arapça özellikle son yıllarda gerek iletişim, gerek iş dünyası, gerekse kültür alanında oldukça kullanışlı dillerden biri haline gelmiştir. Bunun en büyük sebebi sınır komşularımızın bir kısmının konuştukları dilin Arapça olmasıdır. Arapça dilini etkin bir şekilde kullanan birçok kişi iş dünyasında özellikle inşaat sektörü ve ticaret alanında kendilerine güzel fırsatlar yaratmayı başarmışlardır. Yabancı dil bilmek bu anlamda çok önemlidir. Buna ilaveten işinize yarayacak bir yabancı dil öğrenmek de sizlere ekstra puan kazandıracaktır. İlk başlarda biraz zorlansanız da dil öğrenmek konuştukça ve anladıkça daha eğlenceli bir hale gelecektir. Kursumuz bünyesince verilen Arapça derslerinde sadece gramer öğreterek ve yazı yazdırarak sizleri sıkmıyoruz. Aksine ders programımız oldukça eğlenceli bir şekilde yürütülmektedir. Dersler esnasında sizlere çok sayıda görsel ve işitsel örnekler sunulmaktadır.

Yabancı dil öğretilirken; hem teorik, hem de pratik derslerin önemi büyüktür. Bir dil sadece alfabe ve gramer göstermekle öğretilmez. Arapça kursu Ankara şubesi olarak, öğrencilerimize bu dille ilgili her türlü ayrıntıyı sunuyor ve konuşmaları için ellerinden gelen desteği veriyoruz. Dünya genelinde en çok konuşulan 5. dil olan Arapçayı öğrenmek kursumuz bünyesince bir keyfe dönüşmektedir. Ders programlarını kendi vaktinize göre seçip, ayarlayabileceğiniz bir esneklik sayesinde hem iş hayatınızı hem de sosyal hayatınızı zora sokmadan katılımda bulunmanıza olanak tanımaktayız. Gerek kariyerinize yapacağınız bir yatırım olarak, gerekse eğitim hayatınıza katkısı olacak bir araç olarak, düşüneceğiniz Arapça dili sizlere hayatınızın her alanında fayda sağlayacaktır. Bunun için kursumuzu seçmeniz yeterlidir.

SON HABERLER