Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

Ücretsiz verdiğimiz Silsiletü’l-Lisan Serisi (Ankara Arapça Kursu)

Ankara Arapça Kursu 3Bilgi'de Silsiletü’l-Lisan Serisi eğitime katılan öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Ankara Arapça Kursu almak isterseniz 0312 232 11 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Ücretsiz verdiğimiz Silsiletü’l-Lisan Serisi (Ankara Arapça Kursu)

Merkezi Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan, “el-Lisanu'l-Umm” adlı Arapça eğitim kurumunun, uzun yıllar üzerinde çalışarak hazırlamış olduğu “Silsiletu'l-Lisan” isimli Arapça öğretim serisi 3Bilgi Eğitim Kurumları'nda öğrencilerine ücretsiz olarak verilmektedir.

“Silsiletu'l-Lisan” adlı Arapça öğretim seti, (Arapçaya Giriş 1-2, Başlangıç Seviyesi 1-2, Orta Seviye 1-2 ve İleri Seviye 1-2) olmak üzere 4 ayrı seviye ve 8 ayrı kitaptan oluşmakta olup, modern Arapça öğretimi konusunda oldukça iddialı bir çalışma olarak dikkat çekmektedir.

Konu başlıklarının belirlenmesinde ‘Dewey Sistemi’ içerisindeki ana başlıkların seçildiği eğitim setinin üst kurlarında uzmanlık metinleri oldukça başarılı alıştırmalarla desteklenmiş durumda. 

Bu seti, piyasadaki Arapça ders kitaplarından farklı kılan en temel özelliklerden birisi interaktif eğitim CD’leri ile desteklenmiş olmasıdır. Aşağıda kitap kapaklarını görebilirsiniz.

Arapça Eğitim Kitabı-1

Arapça Kursu Başlangıç Seviyesi 120 saat sürmektedir. Bu Eğitim esnasında yukarıdaki kitap ve CD'ler öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

Arapça Giriş Çalışma Kitabı

Arapça Eğitiminin Giriş Seviyesine kayıt yaptıran öğrencilerimize ayrıca yukarıda görülen çalışma kitabı hediye edilmektedir.

Arapça Eğitim Seti

Arapça Kursu Giriş Seviyesine kayıt yaptıran öğrencilerimize ücretsiz olarak yukarıda ki kitap ve CD'ler verilmektedir.

Arapça Kitap Orta Seviye

Orta Seviye Eğitime katılan öğrencilerimize Yukarıda belirtilen Kitap ve CD'ler ücretsiz olarak verilmektedir.

Arapça Eğitimi İleri Seviye

İleri seviye gruplarına kayıt olan öğrencilerimize yukarıdaki kitaplar verilmektedir.

 

SON HABERLER