Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

3Bilgi'den VATAN İÇİN +1 Kampanyası

3Bilgi Eğitim Kurumları olarak açtığımız her sınıfta +1 şehit ya da gazi yakınına tamamen ücretsiz eğitim vereceğimizi kamu oyuna saygı ile duyururuz.
3Bilgi'den VATAN İÇİN +1 Kampanyası

Konuyla ilgili açıklama yapan Kurum Müdürümüz Mesut Karaağaç, "Görev esnasında olumsuzluklarla karşılaşmış, şehit olmuş Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet mensubu arkadaşlarımızın yakınları, 15 Temmuz'da milletin gücünün tankın gücünden, kat kat fazla olduğunu bir kez daha göstermiş Aziz Türk Milletinin Demokrasi Şehitlerinin yakınları ve demokrasi gazilerimizin yakınlarının acısına bir nebze de olsa eğitim ile destek olmak adına şehit ve gazi yakınlarımıza açtığımız her eğitim sınıfında 1 kişiye tamamen ücretsiz eğitim vereceğiz” dedi.

Başvuranların sadece şehit ya da gazi yakını olması yeterlidir diyen Karaağaç, "İnşallah amacımıza ulaşırız. Taleplerimiz umduğumuz gibi gerçekleşecek olursa şehit ve gazilerin ailelerinin çocuklarına, yakınlarına gelecek için güzel bir adım atmak adına ve en azından meslek edindirmek adına bir katkımız olursa bundan çok mutlu oluruz. Kursumuza gelecek arkadaşlarımız istediği ve azmettiği sürece biz sonuna kadar eğitim hizmeti sunacağız" şeklinde konuştu.

Vatan için +1 kampanyası için detaylara değinen Kurum Müdürü Mesut Karaağaç şunları dile getirdi: “ Kurumumuzda Bilgisayar, İnsan Kaynakları, Çocuk Gelişimi, Bilgisayarlı Muhasebe, On Parmak F Klavye, İşaret Dili, Diksiyon ve Etkili Konuşma Kursları düzenlenmektedir. Kampanyamız çerçevesinde bu belirttiğimiz kurslarda açacağımız her sınıfta 1 şehit ya da gazi yakınını tamamen ücretsiz okutacağız. Başvuruları 3bilgi.com adresinden direkt şehit ya da gazi yakınlarının yapabileceği gibi vatandaşlarımız çevresindeki kişileri de önerebilmektedir. Ayrıca 0312 232 11 12 numaralı telefonumuzdan ya da 0546 232 11 12 numaralı WhatsApp destek hattımızdan da başvurular kabul edilmektedir.

SON HABERLER