Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

Desk ile 3Bilgi arasında indirim protokolü

Demokratik Sendikalar Konfederasyonu (DESK), Bilgisayar İşletmenlik ve F klavye başta olmak üzere 20’ye yakın kurstan üyelerinin %25 indirimle faydalanması için 3Bilgi Eğitim Kurumları ile protokol imzaladı.
Desk ile 3Bilgi arasında indirim protokolü

DESK ve Din Bir-Sen Genel Başkanı Lütfi ŞENOCAK ve 3Bilgi Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut KARAAĞAÇ’ın birlikte imza altına aldıkları protokol gereğince, 3B Eğitim Kurumları tarafından 2014 yılında verilecek tüm kurslardan DESK’e bağlı sendika üyeleri %25 indirimle faydalanabilecek.

İmza töreninde bir açıklama yapan DESK ve Din Bir-Sen Genel Başkanı Lütfi ŞENOCAK, “Amacımız üyelerimizin en iyi ve en kaliteli eğitim hizmetini ucuza temin etmesidir.” Diyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Eğitim, sağlık, tatil, konut, giyim, gıda, sigorta ve daha birçok sektör ile protokol imzalamak için çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çerçevede 3Bilgi Eğitim Kurumları ile bir protokol imzaladık. Protokol sayesinde üyelerimiz 20’ye yakın kurstan indirimli faydalanabilecektir. Üyelerimizin her türlü sosyal haklarını elde etmeleri, ucuz ve kaliteli hizmetlerden yararlanabilmeleri için çalışıyoruz. Normalde çok pahalı olan ve son zamanlarda özellikle Adalet Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşların imtihanlarında F klavye istenmesi nedeniyle en çok talep edilen F klavye kursundan üyelerimizin birinci derecede yakınları %25 indirimle faydalanabileceklerdir.” Dedi.

ŞENOCAK, sözlerine şöyle devam etti:
“Üyelerimiz, Konfederasyonumuzca kendilerine sunulan bu tür hizmetlerden memnun olmaktadır. Memnuniyetlerini de açıkça ifade etmektedirler. Bizde, üyelerimizin memnuniyetinden, onlara hizmet etmenin verdiği haklı gururu ve mutluluğu yaşıyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde daha güzel hizmetlere imza atacağız.” Dedi.

3Bilgi Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut KARAAĞAÇ’ta yaptığı açıklamada:
“DESK’in üyelerine kaliteli eğitim hizmetlerini ucuza temin etmesi için göstermiş olduğu gayret açıkçası karşılıksız kalamazdı. Karşılıklı görüşmelerimiz sonucunda mutabakat sağlandı. 2014 yılı içinde kurumumuzca verilecek tüm kurslardan DESK üyeleri %25 indirimle faydalanabilecek. Ayrıca DESK’in özel kurs istemesi halinde de bu isteğini yerine getireceğiz.” Dedi.

SON HABERLER